• 637054515133407383_gareis1.JPG
  • 637054515247010184_gareis.JPG
  • 637054515439512249_gareis3.JPG
  • 637054515327010788_gareis2.JPG

Gareis ml. Antonín

*1837 +1922

Odpočinek

ID Aukce: 1329
Akvarel, 20 cm x 17 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:15:00

100 Kč

YHD34435 300029. 10. 2019 12:25:51