Aukce Ležící akt Gromnickij Pavel
  • 636111934081463169_1grom.JPG
  • 636111934124433844_grom.JPG
  • 636111934164591893_grom1.JPG
  • 636111934200999774_grom2.JPG

Gromnickij Pavel

*1889 +1977

Ležící akt

ID Aukce: 133
Olej, karton, 40 x 50 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

2 800 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 20:55:29

100 Kč

Příhozů: 8

RMK86347 350031. 10. 2016 20:50:29
TDP04493 340031. 10. 2016 20:49:24
RMK86347 330031. 10. 2016 20:45:13
TDP04493 320031. 10. 2016 20:44:52
RMK86347 310031. 10. 2016 20:44:26
TDP04493 300031. 10. 2016 20:39:51
RMK86347 290031. 10. 2016 20:36:18
TDP04493 280031. 10. 2016 20:35:38