• 637054516553378786_majer1.JPG
  • 637054516989657363_majer3.JPG
  • 637054516889968496_majer2.JPG
  • 637054516790284034_majer.JPG

Majer Antonín

*1882 +1963

Macešky

ID Aukce: 1330
Olej, plátno, 26 cm x 26 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 600 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:21:43

100 Kč

Příhozů: 27

ORR80300 460029. 10. 2019 21:16:43
XTU72435 450029. 10. 2019 21:14:57
ORR80300 440029. 10. 2019 21:14:49
XTU72435 430029. 10. 2019 21:14:37
ORR80300 420029. 10. 2019 21:14:30
XTU72435 410029. 10. 2019 21:14:07
ORR80300 400029. 10. 2019 21:14:03
XTU72435 390029. 10. 2019 21:13:26
ORR80300 380029. 10. 2019 21:13:21
XTU72435 370029. 10. 2019 21:12:35
ORR80300 360029. 10. 2019 18:41:06
XTU72435 350029. 10. 2019 17:00:14
ORR80300 340029. 10. 2019 17:00:05
XTU72435 330029. 10. 2019 13:04:20
ORR80300 320029. 10. 2019 13:04:18
XTU72435 310029. 10. 2019 12:55:23
ORR80300 300029. 10. 2019 12:55:21
XTU72435 290029. 10. 2019 12:54:21
ORR80300 280029. 10. 2019 12:54:14
XTU72435 270029. 10. 2019 12:52:48
ORR80300 260029. 10. 2019 12:52:48
XTU72435 250029. 10. 2019 12:52:17
ORR80300 240029. 10. 2019 12:52:16
XTU72435 230029. 10. 2019 12:51:46
ORR80300 220029. 10. 2019 12:51:38
XTU72435 210029. 10. 2019 12:26:22
ORR80300 200029. 10. 2019 10:24:24