• 637054518688806824_kuba1.JPG
  • 637054518778509306_kuba.JPG
  • 637054518857260149_kuba2.JPG
  • 637054518933667227_kuba3.JPG

Kuba Ludvík

*1863 +1956

Chalupy

ID Aukce: 1331
Akvarel, 14 cm x 22,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:17:00

100 Kč

JNM45997 300021. 10. 2019 13:05:35