• 637054520567578792_kuba5.JPG
  • 637054520684758139_kuba4.JPG
  • 637054520856010012_kuba7.JPG
  • 637054520772102837_kuba6.JPG

Kuba Ludvík

*1863 +1956

Říčka

ID Aukce: 1332
Akvarel, 14 cm x 22,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 400 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:24:41

100 Kč

ECG02681 340029. 10. 2019 21:19:41
SVX03170 330029. 10. 2019 21:19:39
ECG02681 320029. 10. 2019 21:17:40
SVX03170 310029. 10. 2019 21:17:33
ECG02681 300029. 10. 2019 12:26:32