Aukce Říčka Kuba Ludvík

Kuba Ludvík

*1863 +1956

Říčka

ID Aukce: 1332
Akvarel, 14 cm x 22,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 400 Kč