• 637054526248669452_moravec1.JPG
  • 637054526345232735_moravec.JPG
  • 637054526431181238_moravec2.JPG
  • 637054526595701216_moravec3.JPG

Moravec

Rackové nad mořem

ID Aukce: 1333
Olej, plátno, 23 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:19:00

100 Kč