• 637054529191731981_macoun.JPG
  • 637054529294255638_macoun1.JPG
  • 637054529481318977_macoun2.JPG
  • 637054529633245109_macoun3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Na cestě

ID Aukce: 1334
Olej, karton, 27 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

6 100 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:20:00

500 Kč

Příhozů: 8

MOB73510 610029. 10. 2019 21:05:30
MOB73510 460029. 10. 2019 21:02:37
VSQ54696 450029. 10. 2019 21:02:26
MOB73510 440029. 10. 2019 21:02:26
VSQ54696 430029. 10. 2019 21:02:16
MOB73510 420029. 10. 2019 21:01:45
VSQ54696 410029. 10. 2019 21:01:42
MOB73510 400025. 10. 2019 7:26:13