• 637054533328673267_vavrys1.JPG
  • 637054533707281368_vavrys4.JPG
  • 637054533432268194_vavrys.JPG
  • 637054533518998338_vavrys2.JPG
  • 637054533620405688_vavrys3.JPG

Vavrys Pavel

*1947 +

Výlet mladé dívky

ID Aukce: 1337
Olej, plátno, 70 cm x 65 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:23:00

100 Kč

XIX13708 350029. 10. 2019 21:04:43