• 637055235663883727_hora.JPG
  • 637055235821948088_hora1.JPG
  • 637055235917418142_hora2.JPG
  • 637055235989381420_hora3.JPG

Hora Václav

*1902 +

Krajina z Polabí

ID Aukce: 1339
Olej, karton, 69,5 cm x 98 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:25:00

100 Kč

XRB88727 300028. 10. 2019 15:37:27