Aukce Zimní les Hron František Karel
  • 636111936325311481_1hron.JPG
  • 636111936386876345_hron.JPG
  • 636111936450160025_hrona1.JPG
  • 636111936656261689_hron2.JPG

Hron František Karel

*1874 +1928

Zimní les

ID Aukce: 134
Olej, plátno, 52 x 66,5 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 20:43:00

1 000 Kč