• 637057019404823659_bauch1.JPG
  • 637057019488574313_bauch.JPG
  • 637057019566877571_bauch2.JPG
  • 637057019630083634_bauch3.JPG

Bauch Jan

*1898 +1995

Feidias

ID Aukce: 1340
Kombinovaná technika, papír, 39,5 cm x 27,5 cm. Signováno a datováno dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:26:00

500 Kč