• 637057024155727365_bauch5.JPG
  • 637057024228600304_bauch6.JPG
  • 637057024282351066_bauch7.JPG
  • 637057024089008144_bauch4.JPG

Bauch Jan

*1898 +1995

Akt

ID Aukce: 1342
Kombinovaná technika, 57 cm x 44,5 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Zaskleno muzeálním sklem.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:28:00

1 000 Kč