• 637057025785251262_smetana.JPG
  • 637057026057253527_smetana4.JPG
  • 637057025857595806_smetana1.JPG
  • 637057025923902007_smetana2.JPG
  • 637057025990732439_smetana3.JPG

Smetana Jan

*1918 +1998

Kompozice

ID Aukce: 1343
Kombinovaná technika, koláž, lepenka, 61,5 cm x 43 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Na zadní straně věnování z původní desky.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:29:00

1 000 Kč