• 637057028383722947_broz2.JPG
  • 637057028219889888_broz1.JPG
  • 637057028305284587_broz.JPG
  • 637057028448215559_broz3.JPG

Brož Josef

*1904 +1980

Jaro

ID Aukce: 1344
Olej, karton, 49 cm x 60 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:30:00

500 Kč

KKN90613 600029. 10. 2019 9:12:46