• 637057030800635477_anderle.JPG
  • 637057031032926324_anderle1.JPG
  • 637057031101208316_anderle2.JPG

Anderle Jiří

*1936 +

Hlava

ID Aukce: 1345
Kombinovaná technika, ruční papír, 58 cm x 41 cm. Signováno, popsáno a datováno vlevo dole. Paspartováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:31:00

1 000 Kč

BUU01596 1500029. 10. 2019 20:59:18