• 637057033138084859_vrany1.JPG
  • 637057033240461332_vrany.JPG
  • 637057033321086988_vrany2.JPG
  • 637057033374716272_vrany3.JPG

Vraný Alois Vladislav

*1851 +1907

Vlčí máky před chalupou

ID Aukce: 1346
Olej, karton, 30,5 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 21:32:00

100 Kč