• 636900530692670071_valter3.JPG
  • 636900530619382350_valter2.JPG
  • 636900530470755694_valter.JPG
  • 636900530544193921_valter1.JPG

Valter Karel

*1909 +2006

Holandsko

ID Aukce: 1347
Kombinovaná technika, karton, 45 cm x 63 cm. Signováno a datováno 1974 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 21:33:00

1 000 Kč