• 636900528712976855_kiml1.JPG
  • 636900528855478273_kiml2.JPG
  • 636900528936416575_kiml3.JPG
  • 636900528790165125_kiml.JPG

Kiml Václav

*1928 +2001

Grafika

ID Aukce: 1348
Litografie, 23,5 cm x 15 cm. Signováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole 25/60. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 21:34:00

100 Kč