• 637109768684559821_kubin1.JPG
  • 637109768877376433_kubin2.JPG
  • 637109768780969143_kubin.JPG
  • 637109768997064526_kubin3.JPG

Kubín Otakar

*1883 +1969

La via Appia

ID Aukce: 1349
Olej, deska, 32 cm x 41,5 cm. Signováno a popsáno vpravo dole. Po roce 1940. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Signaturu ověřila restaurátorka Ak. malířka Marie Beranová.
Vyvolávací cena:

115 000 Kč

115 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:00:00

10 000 Kč