Aukce La via Appia Kubín Otakar

Kubín Otakar

*1883 +1969

La via Appia

ID Aukce: 1349
Olej, deska, 32 cm x 41,5 cm. Signováno a popsáno vpravo dole. Po roce 1940. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Signaturu ověřila restaurátorka Ak. malířka Marie Beranová.

Vyvolávací cena
115 000 Kč
155 000 Kč