Aukce Pohled na krajinu Panuška Vladislav
  • 636111938245072697_1panuska.JPG
  • 636111938315856665_panuska.JPG
  • 636111938358670809_panuska1.JPG

Panuška Vladislav

*1902 +1959

Pohled na krajinu

ID Aukce: 135
Olej, karton, 26 x 33 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 200 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 20:46:45

100 Kč

Příhozů: 9

SFM54467 300031. 10. 2016 20:41:45
LYA07982 290031. 10. 2016 20:41:43
SFM54467 280031. 10. 2016 20:41:04
LYA07982 270031. 10. 2016 20:40:57
SFM54467 260031. 10. 2016 20:31:33
VTP36809 250031. 10. 2016 20:31:24
SFM54467 240031. 10. 2016 20:31:03
VTP36809 230031. 10. 2016 20:30:54
SFM54467 220028. 10. 2016 14:43:41