• 637109772689515532_lada2.JPG
  • 637109772854735855_lada4.JPG
  • 637109772616994845_lada.JPG
  • 637109772537462976_lada1.JPG
  • 637109772767042166_lada3.JPG

Lada Josef

*17.12.1887 +14.12.1957

Po jídle

ID Aukce: 1350
Kombinovaná technika, 30 cm x 30 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře. Uvedeno v katalogu Souborné výstavy Josefa Lady, Slovanský ostrov, vystavováno, publikováno. Konzultováno s Mgr. Josefem Ladou. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:01:00

5 000 Kč

OBO14690 650004. 12. 2019 13:12:48
FAI87523 600004. 12. 2019 8:38:16