• 637109775003852603_kalvoda1.JPG
  • 637109775201514240_kalvoda2.JPG
  • 637109775108228122_kalvoda.JPG
  • 637109775321718087_kalvoda3.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Mlha v horách

ID Aukce: 1351
Olej, karton, fixovaný na plátně, 50 cm x 66,5 cm. Signováno, datováno 1906 a popsáno vlevo dole. Vrcholné dílo autorova secesního symbolismu. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

140 000 Kč

140 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:02:00

10 000 Kč

YZG71715 14000010. 12. 2019 15:27:32