Aukce Zelený palouček Kaván František
  • 637109778356836415_kavan4.JPG
  • 637109778540667753_kavan7.JPG
  • 637109778255270403_kavan5.JPG
  • 637109778455042119_kavan6.JPG

Zelený palouček

ID Aukce: 1352
Olej, lepenka, 23,5 cm x 34,5 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1899. Špičkové autoro dílo z období symbolismu, zachycující svébytnou duši jarní krajiny. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo uvedeno v soupisu díla F. Kavána 2018, strana 249.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

210 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:06:03

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 22

JPC80645 21000028. 1. 2020 19:01:03
CXT37434 20000028. 1. 2020 18:59:41
JPC80645 19000028. 1. 2020 18:59:21
CXT37434 18000028. 1. 2020 18:59:16
JPC80645 17000028. 1. 2020 18:34:52
CXT37434 16000028. 1. 2020 18:32:21
JPC80645 15000028. 1. 2020 18:10:39
CXT37434 14000028. 1. 2020 17:56:38
JPC80645 13000028. 1. 2020 17:56:17
CXT37434 12000028. 1. 2020 17:56:14
JPC80645 11000028. 1. 2020 17:49:38
CXT37434 10000028. 1. 2020 16:23:56
JPC80645 9500028. 1. 2020 13:52:03
MEJ09632 9000028. 1. 2020 13:51:58
JPC80645 8500028. 1. 2020 12:29:49
SRN02171 8000028. 1. 2020 12:29:49
JPC80645 7500027. 1. 2020 22:47:15
CXT37434 7000026. 1. 2020 17:35:36
USZ88895 6500025. 12. 2019 21:41:48
XQE48504 600009. 12. 2019 19:46:19
UVQ49653 550005. 12. 2019 18:26:34
XQE48504 500004. 12. 2019 0:14:24