• 637109778356836415_kavan4.JPG
  • 637109778540667753_kavan7.JPG
  • 637109778255270403_kavan5.JPG
  • 637109778455042119_kavan6.JPG

Zelený palouček

ID Aukce: 1352
Olej, lepenka, 23,5 cm x 34,5 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1899. Špičkové autoro dílo z období symbolismu, zachycující svébytnou duši jarní krajiny. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:03:00

5 000 Kč

XQE48504 600009. 12. 2019 19:46:19
UVQ49653 550005. 12. 2019 18:26:34
XQE48504 500004. 12. 2019 0:14:24