• 637109781103648761_havranek1.JPG
  • 637109781324323966_havranek2.JPG
  • 637109781211697314_havranek.JPG
  • 637109781633388566_havranek3.JPG

Havránek Bedřich

*1821 +1899

Letní krajina

ID Aukce: 1353
Olej, karton, 23 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1850. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

75 000 Kč

75 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:04:00

5 000 Kč