• 637109784140095314_ullmann1.JPG
  • 637109784330409279_ullmann2.JPG
  • 637109784409784862_ullmann3.JPG
  • 637109784238533832_ullmann.JPG
  • 637109784488379238_ullmann4.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Močál

ID Aukce: 1354
Olej, karton, 26 cm x 34 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1898. Vystavováno, publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:05:00

1 000 Kč

MPU90338 380004. 12. 2019 12:50:22