• 637109796572747185_dvorak1.JPG
  • 637109796767904943_dvorak2.JPG
  • 637109796686966600_dvorak.JPG
  • 637109796850874067_dvorak3.JPG

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Letní krajina

ID Aukce: 1356
Olej, plátno, 76 cm x 97 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1908. Restaurováno. Vystavováno. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:07:00

5 000 Kč

GQX55775 500005. 12. 2019 18:28:11