Aukce Letní krajina Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Letní krajina

ID Aukce: 1356
Olej, plátno, 76 cm x 97 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1908. Restaurováno. Vystavováno. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
50 000 Kč
90 000 Kč