• 637109798353455400_kavan1.JPG
  • 637109798603770057_kavan3.JPG
  • 637109798443612607_kavan.JPG
  • 637109798524550464_kavan2.JPG

Zimní krajina

ID Aukce: 1357
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Kolem roku 1910. Signováno vlevo dole. Ze sbírky malíře Františka Bukáčka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:08:00

1 000 Kč

SUO98686 300009. 12. 2019 19:47:27
KLE77700 290004. 12. 2019 8:39:00
SUO98686 280004. 12. 2019 0:16:07