• 637109798353455400_kavan1.JPG
  • 637109798603770057_kavan3.JPG
  • 637109798443612607_kavan.JPG
  • 637109798524550464_kavan2.JPG

Zimní krajina

ID Aukce: 1357
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Kolem roku 1910. Signováno vlevo dole. Ze sbírky malíře Františka Bukáčka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

170 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:14:34

10 000 Kč

Příhozů: 33

FKB81877 17000028.01.2020 19:09:34
MIQ99271 16000028.01.2020 19:05:27
FKB81877 15000028.01.2020 19:03:57
MIQ99271 14000028.01.2020 19:03:48
FKB81877 13000028.01.2020 19:02:35
MIQ99271 12000028.01.2020 19:02:25
FKB81877 11000028.01.2020 19:01:44
MIQ99271 10000028.01.2020 19:01:39
FKB81877 9500028.01.2020 19:01:13
MIQ99271 9000028.01.2020 19:01:13
FKB81877 8500027.01.2020 23:02:00
MIQ99271 8000027.01.2020 23:01:58
FKB81877 7500027.01.2020 23:01:19
MIQ99271 7000027.01.2020 23:01:18
FKB81877 6500027.01.2020 22:58:05
MIQ99271 6000027.01.2020 22:57:55
FKB81877 5500027.01.2020 22:57:55
MIQ99271 5000027.01.2020 22:57:45
FKB81877 4900027.01.2020 22:57:45
MIQ99271 4800027.01.2020 22:57:35
FKB81877 4700027.01.2020 22:57:35
MIQ99271 4600027.01.2020 22:57:25
FKB81877 4500027.01.2020 22:50:07
MIQ99271 4400027.01.2020 21:36:09
IXU28793 4300027.01.2020 21:15:47
MIQ99271 4200027.01.2020 12:07:28
IXU28793 4100026.01.2020 22:11:58
VXA54983 4000016.01.2020 11:36:04
KLE77700 3600016.01.2020 10:45:29
VXA54983 3500025.12.2019 21:43:20