• 637109800078468584_cila5.JPG
  • 637109800173938058_cila6.JPG
  • 637109799978155279_cila4.JPG
  • 637109800256751183_cila7.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Pytlák

ID Aukce: 1358
Olej, dřevo, 66 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

27 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:09:00

1 000 Kč

XJY07288 280006. 12. 2019 19:13:52
SSI64079 270004. 12. 2019 8:59:01