• 637109801249352481_cila1.JPG
  • 637109801379382213_cila.JPG
  • 637109801465654037_cila2.JPG
  • 637109801575498608_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Lovecké zátiší

ID Aukce: 1359
Olej, plátno, 50 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:10:00

1 000 Kč

CSC50977 110006. 12. 2019 19:14:12