• 637115717343172632_cila1.JPG
  • 637115717438716984_cila.JPG
  • 637115717602182334_cila3.JPG
  • 637115717518717608_cila2.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Krotitel hadů

ID Aukce: 1360
Olej, plátno, 65 cm x 55 cm. Signováno vpravo dole. Vyčištěno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

34 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:11:00

1 000 Kč

Příhozů: 17

AQU87159 3400028.01.2020 18:46:06
VYI12870 3300028.01.2020 18:46:01
AQU87159 3200028.01.2020 18:18:22
VYI12870 3100028.01.2020 18:18:18
AQU87159 3000028.01.2020 14:04:37
VYI12870 2900028.01.2020 14:04:27
AQU87159 2800027.01.2020 19:11:00
IVJ09761 2700027.01.2020 19:10:51
AQU87159 2600027.01.2020 19:10:09
IVJ09761 2500027.01.2020 19:10:00
AQU87159 2400026.01.2020 20:27:14
VYI12870 2300026.01.2020 20:27:11
AQU87159 2200026.12.2019 20:07:26
VYI12870 2100026.12.2019 20:07:26
AQU87159 2000016.12.2019 20:39:22
SIT79377 1900016.12.2019 16:37:36
VYI12870 1800010.12.2019 15:20:43