• 637109812052641302_lada10.JPG
  • 637109812792959642_lada11.JPG

Lada Josef

*17.12.1887 +14.12.1957

Perun

ID Aukce: 1361
Kombinovaná technika, 30 cm x 30 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Na 2 místech mírně poškozeno. Konzultováno s Mgr. Josefem Ladou. Zaskleno
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:12:00

5 000 Kč