• 637109816084086406_1oliva.JPG
  • 637109816270168464_oliva1.JPG
  • 637109816192681028_oliva.JPG
  • 637109816346106541_oliva2.JPG

Oliva Viktor

*1861 +1928

Hradčany

ID Aukce: 1363
Olej, plátno, 63 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:14:00

1 000 Kč

VRO19474 1400016. 1. 2020 11:42:49
EHA48492 1300016. 1. 2020 11:42:41
VRO19474 1200014. 1. 2020 12:41:04
EHA48492 1100014. 1. 2020 12:40:54
VRO19474 100003. 12. 2019 19:37:28