Aukce Stromy na vršku Macoun Gustav
  • 637109818518877773_macoun4.JPG
  • 637109818441845958_macoun3.JPG
  • 637109818590909576_macoun5.JPG
  • 637109818351220242_1macoun3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Stromy na vršku

ID Aukce: 1364
Olej, karton, 44 cm x 60 cm. Signováno a datováno 1926 vpravo dole. Zaskleno. Vystavováno, publikováno. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:32:38

1 000 Kč

BBN52426 1600028. 1. 2020 19:27:38
QWL46040 1500028. 1. 2020 19:26:39
NFL13488 1400028. 1. 2020 19:22:22
QWL46040 1300028. 1. 2020 19:17:53
NFL13488 1200028. 1. 2020 19:13:34
CBZ30237 1100028. 1. 2020 18:18:48
HSR47581 1000021. 12. 2019 15:14:48