• 637109818518877773_macoun4.JPG
  • 637109818441845958_macoun3.JPG
  • 637109818590909576_macoun5.JPG
  • 637109818351220242_1macoun3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Stromy na vršku

ID Aukce: 1364
Olej, karton, 44 cm x 60 cm. Signováno a datováno 1926 vpravo dole. Zaskleno. Vystavováno, publikováno. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:15:00

1 000 Kč