Aukce Motiv z Kameniček Macoun Gustav
  • 637109820050521109_macoun.JPG
  • 637109820268648046_macoun1.JPG
  • 637109820335548495_macoun2.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Motiv z Kameniček

ID Aukce: 1365
Olej, karton, 45 cm x 63 cm. Signováno a datováno 1926 vlevo dole. Zaskleno. Vystavováno, publikováno. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:16:00

1 000 Kč

Příhozů: 13

YDI26616 2300028. 1. 2020 18:21:12
LFP07716 2200028. 1. 2020 18:19:23
YDI26616 2100028. 1. 2020 17:54:32
LFP07716 2000027. 1. 2020 22:42:16
YDI26616 1900027. 1. 2020 21:17:56
LFP07716 1800027. 1. 2020 0:08:04
YDI26616 1700026. 1. 2020 22:19:12
LFP07716 1600026. 1. 2020 20:27:47
YDI26616 1500026. 1. 2020 18:34:28
LFP07716 1400014. 1. 2020 15:49:55
MUO55993 1300014. 1. 2020 12:42:27
LFP07716 1200010. 12. 2019 15:22:18
GPT12149 110004. 12. 2019 0:17:17