• 637109820050521109_macoun.JPG
  • 637109820268648046_macoun1.JPG
  • 637109820335548495_macoun2.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Motiv z Kameniček

ID Aukce: 1365
Olej, karton, 45 cm x 63 cm. Signováno a datováno 1926 vlevo dole. Zaskleno. Vystavováno, publikováno. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:16:00

1 000 Kč

LFP07716 1200010. 12. 2019 15:22:18
GPT12149 110004. 12. 2019 0:17:17