• 637119347208295314_1hudecek.JPG
  • 637119347529623597_hudecek3.JPG
  • 637119347595248829_hudecek4.JPG
  • 637119349362442411_hudecek_smery.png
  • 637119347439258680_hudecek.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Moře u Capri

ID Aukce: 1366
Olej, plátno, 35 cm x 78,5 cm. Signováno vpravo dole. Rok 1902. Dílo publikováno : Volné směry 1903, ročník 7, strana 30. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

130 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:25:30

10 000 Kč

Příhozů: 24

ZCV39474 13000028.01.2020 19:20:30
WED49278 12000028.01.2020 19:18:46
ZCV39474 11000028.01.2020 19:16:41
WED49278 10000028.01.2020 19:15:36
ZCV39474 9500028.01.2020 19:14:07
WED49278 9000028.01.2020 19:13:12
ZCV39474 8500028.01.2020 18:19:44
DNC42408 8000028.01.2020 14:26:12
ZCV39474 7500028.01.2020 12:59:35
FOK97364 7000028.01.2020 10:14:02
ZCV39474 6500028.01.2020 10:13:04
FOK97364 6000028.01.2020 9:30:27
ZCV39474 5500028.01.2020 9:25:13
YUK52258 5000028.01.2020 7:51:06
ZCV39474 4900027.01.2020 18:41:24
FOK97364 4800027.01.2020 14:02:15
ZCV39474 4700027.01.2020 14:01:14
FOK97364 4600027.01.2020 11:25:50
ZCV39474 4500027.01.2020 11:13:31
FOK97364 4400027.01.2020 10:44:55
ZCV39474 4300016.01.2020 13:22:39
YUK52258 4200016.01.2020 11:10:01
ZCV39474 4100030.12.2019 13:44:48
FOK97364 4000017.12.2019 13:39:56