• 637109824217872484_hurka5.JPG
  • 637109824325373303_hurka4.JPG
  • 637109824411936685_hurka6.JPG
  • 637109824498849858_hurka7.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Letní krajina

ID Aukce: 1367
Olej, plátno, 65 cm x 97 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:18:00

1 000 Kč

CYT32864 100007. 12. 2019 11:41:28