• 637109827584073568_koudelka.JPG
  • 637109827476103729_koudelka1.JPG
  • 637109827762980909_koudelka3.JPG
  • 637109827672823983_koudelka2.JPG

Koudelka Josef

*1877 +1960

Děvče

ID Aukce: 1368
Olej, plátno, 68 cm x 59 cm. Signováno vlevo nahoře.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:19:00

1 000 Kč

Příhozů: 9

RDV19797 150008. 1. 2020 21:38:30
JZX31573 110008. 1. 2020 21:36:26
RDV19797 100008. 1. 2020 21:36:25
JZX31573 85008. 1. 2020 21:35:35
RDV19797 80008. 1. 2020 21:35:27
JZX31573 55008. 1. 2020 21:33:43
RDV19797 50008. 1. 2020 21:33:36
JZX31573 410016. 12. 2019 19:41:29
XNO24316 40004. 12. 2019 13:52:42