• 637109827584073568_koudelka.JPG
  • 637109827476103729_koudelka1.JPG
  • 637109827762980909_koudelka3.JPG
  • 637109827672823983_koudelka2.JPG

Koudelka Josef

*1877 +1960

Děvče

ID Aukce: 1368
Olej, plátno, 68 cm x 59 cm. Signováno vlevo nahoře.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:19:00

100 Kč

XNO24316 40004. 12. 2019 13:52:42