• 637109827584073568_koudelka.JPG
  • 637109827476103729_koudelka1.JPG
  • 637109827762980909_koudelka3.JPG
  • 637109827672823983_koudelka2.JPG

Koudelka Josef

*1877 +1960

Děvče

ID Aukce: 1368
Olej, plátno, 68 cm x 59 cm. Signováno vlevo nahoře.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:23:44

1 000 Kč

Příhozů: 21

RDV19797 3200028.01.2020 19:18:44
JZX31573 3100028.01.2020 19:18:06
RDV19797 3000028.01.2020 19:17:43
JZX31573 2900028.01.2020 19:17:42
RDV19797 2800028.01.2020 19:17:03
JZX31573 2700028.01.2020 19:16:53
RDV19797 2600028.01.2020 19:15:51
JZX31573 2500028.01.2020 17:43:56
RDV19797 2400028.01.2020 17:43:11
JZX31573 2300028.01.2020 17:43:04
RDV19797 1700028.01.2020 17:39:12
JZX31573 1600028.01.2020 1:48:21
RDV19797 1500008.01.2020 21:38:30
JZX31573 1100008.01.2020 21:36:26
RDV19797 1000008.01.2020 21:36:25
JZX31573 850008.01.2020 21:35:35
RDV19797 800008.01.2020 21:35:27
JZX31573 550008.01.2020 21:33:43
RDV19797 500008.01.2020 21:33:36
JZX31573 410016.12.2019 19:41:29
XNO24316 400004.12.2019 13:52:42