• 637109829040765624_1akt.JPG
  • 637109829226410339_akt1.JPG
  • 637109829145472488_akt.JPG

Nesignováno

Poloakt

ID Aukce: 1369
Olej, karton, 69 cm x 50 cm. Nesignováno. Koudelka Josef ?
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:20:00

100 Kč

HGH06476 420016. 1. 2020 17:37:49
RSQ31854 410016. 1. 2020 10:46:16
HGH06476 40004. 12. 2019 21:43:34