• 637109830445482142_bubenice1.JPG
  • 637109830640952375_bubenicek2.JPG
  • 637109830550483198_bubenicek.JPG
  • 637109830723765509_bubenicek3.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

U chalupy

ID Aukce: 1370
Olej, lepenka, 25 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 100 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:21:00

100 Kč

HWG17232 41007. 12. 2019 13:01:06
VBO96444 40004. 12. 2019 8:59:45