• 637109830445482142_bubenice1.JPG
  • 637109830640952375_bubenicek2.JPG
  • 637109830550483198_bubenicek.JPG
  • 637109830723765509_bubenicek3.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

U chalupy

ID Aukce: 1370
Olej, lepenka, 25 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:27:34

1 000 Kč

Účastníků: 10
Příhozů: 23

CVH47537 1200028. 1. 2020 19:22:34
KYU85983 1100028. 1. 2020 19:19:40
CQF70001 1000028. 1. 2020 19:12:16
WZM93295 950028. 1. 2020 18:21:41
CQF70001 900028. 1. 2020 17:53:23
WZM93295 850028. 1. 2020 17:53:17
CQF70001 800027. 1. 2020 13:23:12
UUL40157 750027. 1. 2020 13:23:02
CQF70001 700027. 1. 2020 13:23:02
UUL40157 650027. 1. 2020 13:22:52
CQF70001 600027. 1. 2020 8:30:58
WZM93295 550026. 1. 2020 22:24:53
FLH86026 500026. 1. 2020 4:12:09
VUL52655 490024. 1. 2020 13:33:26
FLH86026 480020. 1. 2020 23:38:10
VBO96444 470016. 1. 2020 11:41:31
ZWD12366 460016. 1. 2020 10:46:34
VBO96444 450014. 1. 2020 12:43:12
FLH86026 44008. 1. 2020 22:50:07
VBO96444 430023. 12. 2019 16:49:27
FLH86026 420023. 12. 2019 15:41:00
HWG17232 41007. 12. 2019 13:01:06
VBO96444 40004. 12. 2019 8:59:45