Aukce Slunný den Porš Gustav

Porš Gustav

*1888 +1955

Slunný den

ID Aukce: 1371
Olej, karton, 30 cm x 24 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
3 500 Kč
15 000 Kč