• 637109832293653465_pors2.JPG
  • 637109832168808763_pors.JPG
  • 637109832619471630_pors3.JPG
  • 637109832054901624_pors1.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Slunný den

ID Aukce: 1371
Olej, karton, 30 cm x 24 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 600 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:22:00

100 Kč

CIP78048 36005. 12. 2019 18:30:11
YLT99374 35004. 12. 2019 8:39:37