• 637109834052073940_nejedly4.JPG
  • 637109834138949838_nejedly6.JPG
  • 637109834250044204_nejedly7.JPG
  • 637109833908323108_nejedly5.JPG

Nejedlý Karel

*1873 +1927

Zimní chalupy

ID Aukce: 1372
Olej, karton, 44 cm x 56 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:23:00

100 Kč

CNW80638 40005. 12. 2019 18:30:31