• 637109837220948193_nejedly3.JPG
  • 637109836980321381_nejedly.JPG
  • 637109837114072380_nejedly2.JPG
  • 637109836798288736_nejedly1.JPG

Nejedlý Karel

*1873 +1927

Sekáči

ID Aukce: 1373
Olej, plátno, fixované na kartonu, 32,5 cm x 43 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:24:00

1 000 Kč

Příhozů: 35

PRZ42240 1900028.01.2020 19:18:30
VNO33616 1800028.01.2020 19:17:48
PRZ42240 1700028.01.2020 19:17:34
VNO33616 1600028.01.2020 19:16:12
PRZ42240 1500028.01.2020 19:13:09
VNO33616 1400028.01.2020 18:49:09
UQB93755 1300028.01.2020 18:49:07
VNO33616 1200028.01.2020 18:21:26
UQB93755 1100028.01.2020 18:21:18
VNO33616 1000028.01.2020 18:10:41
PRZ42240 950028.01.2020 18:10:33
VNO33616 900028.01.2020 18:10:33
PRZ42240 850028.01.2020 17:48:48
VNO33616 800028.01.2020 16:01:40
PRZ42240 750028.01.2020 15:59:26
VNO33616 700028.01.2020 15:59:19
PRZ42240 650028.01.2020 15:52:07
VNO33616 600028.01.2020 15:51:57
PRZ42240 550028.01.2020 15:51:57
VNO33616 500028.01.2020 15:51:47
PRZ42240 490028.01.2020 15:51:46
VNO33616 480028.01.2020 15:51:36
PRZ42240 470028.01.2020 15:51:36
VNO33616 460028.01.2020 15:51:26
PRZ42240 450028.01.2020 15:51:26
VNO33616 440028.01.2020 15:51:15
PRZ42240 430028.01.2020 15:51:15
VNO33616 420028.01.2020 15:51:05
PRZ42240 410028.01.2020 15:51:05
VNO33616 400028.01.2020 15:50:55