• 637109837220948193_nejedly3.JPG
  • 637109836980321381_nejedly.JPG
  • 637109837114072380_nejedly2.JPG
  • 637109836798288736_nejedly1.JPG

Nejedlý Karel

*1873 +1927

Sekáči

ID Aukce: 1373
Olej, plátno, fixované na kartonu, 32,5 cm x 43 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:24:00

100 Kč