Aukce Borovice v písku u Sadské Koníček Oldřich

Koníček Oldřich

*1886 +1932

Borovice v písku u Sadské

ID Aukce: 1374
Olej, karton, 41 cm x 49 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole.

Vyvolávací cena
3 500 Kč
4 400 Kč