• 637109840130552580_konicek2.JPG
  • 637109840280553457_konicek4.JPG
  • 637109839228983104_konicek1.JPG
  • 637109839332733731_konicek.JPG
  • 637109840207271647_konicek3.JPG

Koníček Oldřich

*1886 +1932

Borovice v písku u Sadské

ID Aukce: 1374
Olej, karton, 41 cm x 49 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:25:00

100 Kč