• 637109842911916498_krcil8.JPG
  • 637109843270200458_krcil10.JPG
  • 637109843033948668_krcil9.JPG
  • 637109842815822009_krcil6.JPG
  • 637109843126605618_krcil7.JPG

Krčil Josef

*1906 +1985

Carihrad

ID Aukce: 1375
Olej, karton, 18,5 cm x 43 cm. Signováno a datováno 1937 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:26:00

100 Kč