• 637109846727561604_krcil.JPG
  • 637109846968255045_krcil4.JPG
  • 637109846646935984_krcil1.JPG
  • 637109846807093470_krcil2.JPG
  • 637109846884437795_krcil3.JPG

Krčil Josef

*1906 +1985

Podzimní ráno v Kutné Hoře

ID Aukce: 1376
Olej, plátno, 68,5 cm x 78,5 cm. Signováno a datováno 1943 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:27:00

100 Kč