• 637109846727561604_krcil.JPG
  • 637109846968255045_krcil4.JPG
  • 637109846646935984_krcil1.JPG
  • 637109846807093470_krcil2.JPG
  • 637109846884437795_krcil3.JPG

Krčil Josef

*1906 +1985

Podzimní ráno v Kutné Hoře

ID Aukce: 1376
Olej, plátno, 68,5 cm x 78,5 cm. Signováno a datováno 1943 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

12 345 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:02:29

1 000 Kč

Příhozů: 31

HFF73473 1234528.01.2020 19:57:29
ALX66634 1120028.01.2020 19:52:34
FFW98557 1020028.01.2020 19:48:27
ALX66634 970028.01.2020 19:48:15
HFF73473 920028.01.2020 19:47:27
FFW98557 870028.01.2020 19:45:35
ALX66634 820028.01.2020 19:44:19
FFW98557 770028.01.2020 19:42:11
ALX66634 720028.01.2020 19:37:39
FFW98557 670028.01.2020 19:35:11
ALX66634 620028.01.2020 19:33:42
HFF73473 570028.01.2020 19:31:57
ALX66634 480028.01.2020 19:31:43
ALX66634 470028.01.2020 19:29:14
HFF73473 460028.01.2020 19:27:46
FFW98557 450028.01.2020 19:27:24
ALX66634 440028.01.2020 19:27:16
HFF73473 430028.01.2020 19:25:19
ALX66634 420028.01.2020 19:24:51
HFF73473 410028.01.2020 19:22:13
LBY97765 400028.01.2020 19:15:31
ALX66634 390028.01.2020 19:15:25
LBY97765 380028.01.2020 18:50:00
FFW98557 370028.01.2020 18:49:57
LBY97765 360028.01.2020 18:22:47
FFW98557 350028.01.2020 18:22:41
LBY97765 340028.01.2020 17:54:04
ALX66634 330028.01.2020 17:54:02
LBY97765 320028.01.2020 15:50:44
HFF73473 310027.01.2020 16:14:19