• 637109849157954731_danek2.JPG
  • 637109849239830345_danek3.JPG
  • 637109848959600330_danek1.JPG
  • 637109849063507375_danek.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Říčka

ID Aukce: 1377
Olej, karton, 35,5 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:40:39

1 000 Kč

Příhozů: 17

DSD95256 1600028.01.2020 19:35:38
JGN63095 1500028.01.2020 19:35:30
DSD95256 1400028.01.2020 19:30:44
JGN63095 1300028.01.2020 19:29:13
DSD95256 1200028.01.2020 19:28:21
FUL32645 1100028.01.2020 19:27:33
DSD95256 1000028.01.2020 19:24:53
FUL32645 950024.01.2020 22:27:51
FUL32645 900023.01.2020 13:34:55
FUL32645 850016.01.2020 21:12:08
HSB07196 800016.01.2020 10:46:54
FUL32645 750010.01.2020 20:04:38
LGW09365 700020.12.2019 16:03:11
FUL32645 650018.12.2019 7:11:18
LVV47020 600007.12.2019 13:01:51
LGW09365 550005.12.2019 18:31:38
HSB07196 500004.12.2019 8:40:15