• 637109849157954731_danek2.JPG
  • 637109849239830345_danek3.JPG
  • 637109848959600330_danek1.JPG
  • 637109849063507375_danek.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Říčka

ID Aukce: 1377
Olej, karton, 35,5 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:28:00

500 Kč

LVV47020 60007. 12. 2019 13:01:51
LGW09365 55005. 12. 2019 18:31:38
HSB07196 50004. 12. 2019 8:40:15