• 637109852295221762_hurka1.JPG
  • 637109852603505369_hurka3.JPG
  • 637109852406160114_hurka.JPG
  • 637109852495848308_hurka2.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

ID Aukce: 1379
Olej, plátno, 25 cm x 32,5 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:35:26

100 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 31

YCF52355 450028.01.2020 19:30:26
NGN45813 440028.01.2020 19:30:17
YCF52355 430028.01.2020 19:26:02
IQG91847 420028.01.2020 19:26:00
YCF52355 410028.01.2020 19:20:27
IQG91847 400028.01.2020 19:20:04
YCF52355 390028.01.2020 19:19:35
IQG91847 380028.01.2020 19:19:29
YCF52355 370028.01.2020 19:18:34
IQG91847 360028.01.2020 19:18:26
YCF52355 350028.01.2020 19:17:13
IQG91847 340028.01.2020 19:17:09
YCF52355 330028.01.2020 19:15:51
IQG91847 320028.01.2020 18:50:53
EKB38396 310027.01.2020 22:35:49
IQG91847 300027.01.2020 20:24:31
EKB38396 290026.01.2020 14:42:27
IQG91847 280026.01.2020 13:06:12
EKB38396 270026.01.2020 4:13:03
IQG91847 260025.01.2020 14:16:29
EKB38396 250020.01.2020 23:39:30
FEC31460 240018.01.2020 15:38:11
IQG91847 230018.01.2020 11:03:28
FEC31460 220014.01.2020 12:44:31
EKB38396 210008.01.2020 22:51:42
IQG91847 200002.01.2020 10:50:13
EKB38396 190023.12.2019 15:42:47
UUP95658 180015.12.2019 13:39:12
PYI35979 170007.12.2019 11:44:02
FEC31460 160004.12.2019 9:00:42