Aukce Krajina Hůrka Otakar
  • 637109852295221762_hurka1.JPG
  • 637109852603505369_hurka3.JPG
  • 637109852406160114_hurka.JPG
  • 637109852495848308_hurka2.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

ID Aukce: 1379
Olej, plátno, 25 cm x 32,5 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:35:26

100 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 31

YCF52355 450028. 1. 2020 19:30:26
NGN45813 440028. 1. 2020 19:30:17
YCF52355 430028. 1. 2020 19:26:02
IQG91847 420028. 1. 2020 19:26:00
YCF52355 410028. 1. 2020 19:20:27
IQG91847 400028. 1. 2020 19:20:04
YCF52355 390028. 1. 2020 19:19:35
IQG91847 380028. 1. 2020 19:19:29
YCF52355 370028. 1. 2020 19:18:34
IQG91847 360028. 1. 2020 19:18:26
YCF52355 350028. 1. 2020 19:17:13
IQG91847 340028. 1. 2020 19:17:09
YCF52355 330028. 1. 2020 19:15:51
IQG91847 320028. 1. 2020 18:50:53
EKB38396 310027. 1. 2020 22:35:49
IQG91847 300027. 1. 2020 20:24:31
EKB38396 290026. 1. 2020 14:42:27
IQG91847 280026. 1. 2020 13:06:12
EKB38396 270026. 1. 2020 4:13:03
IQG91847 260025. 1. 2020 14:16:29
EKB38396 250020. 1. 2020 23:39:30
FEC31460 240018. 1. 2020 15:38:11
IQG91847 230018. 1. 2020 11:03:28
FEC31460 220014. 1. 2020 12:44:31
EKB38396 21008. 1. 2020 22:51:42
IQG91847 20002. 1. 2020 10:50:13
EKB38396 190023. 12. 2019 15:42:47
UUP95658 180015. 12. 2019 13:39:12
PYI35979 17007. 12. 2019 11:44:02
FEC31460 16004. 12. 2019 9:00:42