• 637109965744378571_horky1.JPG
  • 637109965690159420_horky.JPG
  • 637109965835473013_horky3.JPG
  • 637109965792347674_horky2.JPG

Horký František

ID Aukce: 1389
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 300 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:40:00

100 Kč

QYY57865 130028.01.2020 19:33:46
JLT16109 120020.01.2020 23:44:06
VXG97630 110026.12.2019 13:28:58
JLT16109 100023.12.2019 15:44:46