Aukce Moře Šimek Jindřich
  • 637109975623651394_simek9.JPG
  • 637109975912014557_simek11.JPG
  • 637109975832564753_simek10.JPG
  • 637109975742876293_simek8.JPG

Šimek Jindřich

*1901 +

Moře

ID Aukce: 1394
Olej, plátno, 28 cm x 53 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

3 141 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:06:57

100 Kč

Příhozů: 15

ZXJ84248 314128. 1. 2020 20:01:57
KKR16906 304128. 1. 2020 20:01:51
ZXJ84248 294028. 1. 2020 19:59:04
KKR16906 284028. 1. 2020 19:58:58
ZXJ84248 273928. 1. 2020 19:56:52
KKR16906 263928. 1. 2020 19:56:43
ZXJ84248 253828. 1. 2020 19:54:40
KKR16906 243828. 1. 2020 19:54:36
ZXJ84248 233628. 1. 2020 19:50:05
KKR16906 223628. 1. 2020 19:49:57
ZXJ84248 200528. 1. 2020 19:45:01
KKR16906 190528. 1. 2020 19:44:55
ZXJ84248 170028. 1. 2020 19:37:12
KKR16906 160028. 1. 2020 19:32:25
ZXJ84248 150024. 1. 2020 20:48:12