• 637109978673115010_simek.JPG
  • 637109978755772145_simek1.JPG
  • 637109978351535127_1simek.JPG
  • 637109978866772886_simek2.JPG

Šimek Jindřich

*1901 +

Zimní krajina

ID Aukce: 1395
Olej, sololit, 38 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

3 939 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:05:36

100 Kč

Příhozů: 24

STJ89609 393928.01.2020 20:00:36
AJW76338 383928.01.2020 20:00:26
STJ89609 373928.01.2020 19:59:35
AJW76338 363928.01.2020 19:59:33
STJ89609 353828.01.2020 19:57:43
AJW76338 343828.01.2020 19:57:36
STJ89609 333728.01.2020 19:55:51
AJW76338 323728.01.2020 19:55:43
STJ89609 313628.01.2020 19:54:19
AJW76338 303628.01.2020 19:54:11
STJ89609 293528.01.2020 19:49:15
AJW76338 283528.01.2020 19:49:06
STJ89609 260028.01.2020 19:44:10
GJT57284 250028.01.2020 19:44:09
STJ89609 240028.01.2020 19:42:59
GJT57284 230028.01.2020 19:42:58
STJ89609 220028.01.2020 19:39:25
GJT57284 210028.01.2020 19:39:22
STJ89609 200028.01.2020 19:38:24
GJT57284 190028.01.2020 19:36:29
AJW76338 180028.01.2020 19:32:57
GJT57284 170023.01.2020 9:08:25
HBE47998 160024.12.2019 9:04:30
SSK38739 150007.12.2019 11:46:00